Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy v těhotenství

Perfektní kombinace vitaminů, beru je celé těhotenství a plánuji i po porodu. Cítím se po nich skvěle

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

Přidáno: 4. září 2023

• Velikost
  • Vyrobeno v ČR

Po užívání kapslí Beggs Fertility + Pregnancy COMPLEX se necítím během dne unavená. Oceňuji jejich velikost, snadno se polykají. Kapsle obsahují vše, co je důležité již v období před otěhotněním, hlavně kyselinu listovou. Užívají se dvě kapsle zároveň s jídlem. Jsem s nimi spokojená a budu užívat i nadále.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

Přidáno: 3. září 2023

Zakoupeno v Testuj.to

• kapsle se dobře polykají
  • nesmrdí

Kapsle mají přijatelnou velikost a nikterak mi nepřišlo že by zapáchaly, což byl často problém u jiných přírodních produktů. Moc se mi líbí, že ve 2 kapslích je dost aktivní kyseliny listové. Hodnotit ale účinnost jde těžko. Žádnou změnu jsem na sobě nezaznamenala.

Přidáno: 3. září 2023

Zakoupeno v Testuj.to

• Vyhovující velikost balení a kapslí
  • Kapsle voní trochu jako posekaná tráva

Oceňuji složení přípravku, který obsahuje komplex vitamínů potřebných pro těhotné a kojící ženy v jednom. Dávkování je přiměřené a nijak omezující i když jedna za den by byla mě osobně příjemnější. Balení je jednoduché a praktické. Celkově jsem s vitamíny spokojená, jako kojící matka věřím, že i skrze mě dostává moje dítě potřebné vitamíny a proto je ráda doplním. Rekla bych, že s užíváním se trochu zlepšil i stav mých vlasů.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• Účinek
  • Paktické balení
  • Velikost kapslí

Tento doplněk stravy Beggs Fertility + Pregnacy obsahuje potřebné vitaminy a minerály, které těhotné potřebují. Balení vydrží cca měsíc, při delším užíváním může být pro někoho cena vyšší. Dávkování je 2x denně s jídlem. Doporučuji užívat před otěhotněním nebo po prvním trimestru,kdy přejdou nevolnosti. Já začala užívat až v druhém a jsem spokojená z jeho účinku. Cítím se po něm dobře.

Ověřený zákazník Testuj.to Radomila

• Velikost balení
  • Zápach při otevření lahvičky

Užívala jsem 2 kapsle denně s jídlem. Líbil se mi design obalu který mě hnedka zaujal. Složeni kapsle které je plné vitamínů (zinek, vitamin B, C, D, železo, jód a spousty dalších). Po užívání se cítím odpočinutá, uvolněná a fresh. Doporučuji všem kteří chtějí otěhotnět nebo jsou kojícími matkami.

Ověřený zákazník Testuj.to Vlaďka

• Uzavíratelnost
  • Velikost tobolek

Doplněk stravy Beggs Fertility + Pregnancy COMPLEX jsem začala brát asi dva měsíce před plánovaným otěhotněním. Líbil se mi uzavíratelnost obalu. Samotný obal není nijak výrazný, ale to mi nevadí. Tobolky jsou trochu větší, než bych si představovala, ale daly se spolknout. Brala jsem dvě denně. Líbí se mi složení vitamínů jako je zinek, kyselina listová, železo a vitamíny D a C a jód. Všechny mi právě chybí a takto mám vše v jednom. Celkově jsem zatím spokojena.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Velikost kapsle
  • Snadné polykání
  • Složení

Kapsle se dobře polykají, nejsou zbytečně velké, nemají žádnou nepříjemnou pachuť a jako kojící maminka jsem se po nich cítila dobře. Mrzí mě, že jsem je neznala v těhotenství, kdy jsem s polykáním o mnoho větších tablet zápasila. Složení je super a tmavý skleněný obal chrání kapsle před světlem.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Hezký design
  • Velikost tabletek

Tabletky užívám kratší dobu, takže velké změny nepociťuji, ale nepřipadám si tolik unavená ve srovnání s jinými doplňky které jsem užívala. Líbí se mi, že není lahvička vyrobená z plastu, ale je skleněná. Tabletky mi ze začátku po otevření lahvičky moc hezky nevoněli. Celkově jsem spokojená, uvidíme po delším užívání. Určitě si ještě objednám další.

• snadné ižívání

Kapsle se dobře polykají, užívání je jednoduché, beru ráno při snídani. Výsledek zatím nevím, zatím se nepodařilo otěhotnět, ale věřím, že při dlouhodobém užívání se brzy zadaří. Složení je skvělé, vyhovující pro podporu otěhotnění. Celkově se cítím lépe, mám víc energie a zlepšil se mi cyklus, nemám takové bolesti, ustálil se mi.

Ověřený zákazník Testuj.to Gabriela

• Obal
  • Složení, obsahuje potřebné vitamíny a doplňuje ho lyo ovoce a zelenina.
  • Vitamíny přišli bez originální papírové krabičky

Vitamíny splnily mé očekávání. Balení by mohlo být větší než jen na měsíc, jelikož se doporučuje dlouhobé užívaní. Obal je minimalistický a na lepící etiketě najdete veškeré informace. Kapsle přišly bez papírového obalu ale skleněný obal se zdá být odolný a eshopy si jistě poradí. Kapsle jsou klasické měkke plnicí a tak se dobře polykají i dvě najednou. Jako kojící ženě se mi snížila únava a zmírnilo padání vlasů. Vitamíny mohu doporučit a při plánování dalšího těhotenství zvolím tuto značku.

Ověřený zákazník Testuj.to Alexandra

• Balení
  • Chuť

Po prvním měsíci užívání se cítím super, mám více energie a dokonce se i menstruace dostavila dle cyklu normální ženy (běžně ji mívám po cca 45dnech), sice se mi protáhla o pár dní, ale byla naprosto bezbolestná! Jakože wow, tohle jsem ještě nikdy nezažila. S partnerem by jsme rádi založili rodinu, tak uvidíme, jestli nám v tomhle směru bude nápomocná:) Velikost kapsle mi nevadí, ale někomu by mohla. Je to přírodní produkt, takže chuťově nic moc, ale dá se to přežít a za chvíli ta pachuť zmizí. Jsem spokojená a určitě si objednám další.

Ověřený zákazník Testuj.to Daniela

Přidáno: 31. srpna 2023

• Velikost kapslí
  • Design

Při hledání vhodného doplňku k podpoře plánování těhotenství a následnému početí jsem narážela, ze některým vitamínům chyběla kyselina listová. V tomto výrobku je ale vše pohromadě. Dávkování je 2 x denně a tobolky jsou přiměřeně velké. Jedině bych se ještě zaměřila na detail a písmo na obalu.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

Přidáno: 31. srpna 2023

• přírodní báze produktu
  • vhodné pro vegany
  • laktóze frei
  • spoustu dalších plusů v případě složení
  • velikost kapslí, které se složitěji polikají.

Pro vyzkoušení doplněku stravy Beggs Fertility + Pregnancy COMPLEX jsem se rozhodla, protože jsem na přelomu první a druhé fáze těhotenství a moje tělo potřebuje přísun vitamínů. Bohužel však moje tělo daný produkt odmítlo přijmout, stejně jaké i jiné produkty. Nemyslím si, že je chyba v produktu ale spíše v mém těle, které si každý den diktuje něco jiného. Věřím, že však produkt najde oblibu u jiných maminek a to díky jeho přírodnímu složení. Je vhodný jak pro vegany, tak pro lidi s intolerancí na laktózu. Co bych však produktu vytkla je velikost kapslí, které by mohli být menší a tím pádem i příjemnější na polykání.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

Přidáno: 30. srpna 2023

• Gluten free
  • Vegan
  • Soja free
  • Lactose free
  • Opis zloženia na etikete
  • Kapsule mi pachnu

Po otvorení balenia kapsúl má trošku zarazil divný zápach. Neviem čo zo zloženia tak vadí môjmu nosu ale nebránilo mi to v užívaní produktu .
Zloženie kapsúl je krásne vypísané na etikete a denná dávka 2 kapsule vám pokryjú 100% vitamínov a samozrejme 200% kyseliny listovej.
Kapsule majú 2 CM, prahltanie bez problémov .
Oceňujem všetky free ( gluten,sója, laktóza) . Dokonca tieto tablety sú aj pre veganky keďže ani tobolka- obal nie je živočíšneho produktu.
Obal je jemného " dámskeho" charakteru a mne sa veľmi páči.
Celkovo sa cítim menej unavená ako pred užívaním tohto vitaminoveho doplnku .
Určite odporúčam

Přidáno: 30. srpna 2023

• Obsahuje myo-inositol
  • Vegan a bez lepku, laktózy, sóji - vhodné pro alergiky
  • Nižší obsah vitamínů a minerálů
  • Slabé spektrum obsažených složek

Kapsle jsou poměrně malé, lze je tedy snadno zapít. Skleněný obal není moc vhodný na cestování, ale zase je mnohem více šetrný k přírodě a lze jej kompletně recyklovat. Složením jsou kapsle spíš lehce podprůměrné v porovnání s ostatními vitamíny pro těhotné - co do obsaženého množství i spektra vitamínů a minerálů, ale zase velké plus za to, že obsahují myo-inositol, který ve většině těhotenských vitamínů chybí.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

Zakoupeno v Testuj.to

• Velké kapsle, které se snadno polykají
  • Praktický, bytelný obal (skleněný)
  • Vysoká cena (měsíční balení stojí 500 Kč)
  • Malé balení (kapsle vystačí pouze na jeden měsíc)

Klasické těhotenské vitamíny od české značky. Škoda, že se nedělá větší balení, ekonomicky by to dávalo větší smysl. Toto balení totiž vydrží pouze měsíc.
Kapsle jsou velké ale snadno se polykají. Oceníte i prakticky obal. Používala jsem měsíc (14 dní před KET a 14 dní po KET), žádné změny jsem nezaznamenala (třeba snížení únavy).

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• Ucinek
  • Kapsle

Neumim polykat kapsle, a 5ak jsem musela kapsli pred pozitim otevrit a dat obsah na lzicku,pote zapit vodou. Chutove nic moc,ale celkove jsem se citila po kapslich skvele,byla jsem vice fit a plna energie,takže za mě palec nahoru. Doporucuji vsem zenam.Obal je lakavy.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Balení
  • Kapslové davkovaní

U doplňku stravy Beggs Fertility+ Pregnancy COMPLEX mi hlavně vyhovovalo využití kapslí než obyčejných tablet. Kapsle jsou tak akorát velké a není žádný problém při polykání. Dávkování je 2 denně. Po používání jsem si všimla že ustupuje ranní nevolnost. Velice se mi líbí využití zatmaveného skleněného balení. Vše mi vyhovovalo a nemůžu produktu nic vytknout.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Výrobek neobsahuje syntetická aditiva
  • Praktické balení
  • Dostatečný obsah základních potřebných látek

Bezproblémové užívání, vyvážený obsah látek, praktické balení. Tobolky jsou dobře polykatelné, pouze mají lehkou pachuť, ale člověk je stejně hned zapije. Během užívání se cítím dobře, doplňuji akorát Omega 3 kyseliny a případné nározově chybějící látky. Výrobek tedy určitě doporučuji a líbí se mi, že neobsahuje hromadu syntetických doplňkových látek. Sama vegan ani vegetarián nejsem, ale věřím, že tato výhoda potěší mnoho uživatelů.

Zobrazuji 1 - 20 ze 297 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...15